правила використання матеріалів

Будь-яке використання матеріалів сайту www.elviv.info допускається на зазначених нижче умовах.


Цитування, копіювання окремих частин текстів, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації, створеної ресурсом, можливе лише за умови посилання на www.elviv.info. Посилання необхідно розміщувати незалежно від того, повністю або частково використовуються матеріали. Гіперпосилання має розміщуватися в підзаголовку матеріалу або ж у першому його абзаці.

Передрук в повному обсязі матеріалів ресурсу, які публікуються на Сайті, заборонений. Дозволяється часткове цитування цих матеріалів з посиланням або прямим відкритим для пошукових систем гіперпосиланням в підзаголовку або першому абзаці матеріалу, що веде на відповідну статтю на сайті www.elviv.info


Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій), в яких міститься посилання на агентства Iнтерфакс-Україна, Українськi Новини, УНIАН та інші агентства суворо заборонено.


Матеріали, відмічені знаком «Реклама» публікуються на правах реклами. Редакція не відповідає за достовірність даних, що містяться в рекламних матеріалах.


Адміністрація має право в будь-який час вносити зміни в реальні умови. Зміни набирають чинності з моменту опублікування їх на Сайті.


Порушення вищезазначених умов буде розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності та прав на інформацію, які захищаються законом. Таке порушення буде розглядатися, як використання матеріалів без дозволу ресурсу. У таких випадках ресурс залишає за собою право на захист прав у судовому порядку відповідно до законодавства України.

^ ^