новини

Виконавчий комітет погодив план заходів «Зеленого міста» для Львова

У Львові погодили план заходів «зеленого розвитку міста»

Власне план заходів передбачений до 2035 року. Серед основних проблем міста визначено: ТПВ (рекультивація, переробка, управління збором і т.д.); водопостачання і водоочистка (витоки, очистка стоків); негативний вплив транспорту (забруднення повітря, шумове забруднення, корки); енергоефективність; зелені зони і благоустрій, передає Є Львів! з посиланням на news.lviv-company.          

Як зазначає мерія з посиланням на директора Інституту міста  Олександра Кобзарева, Львів – одне з пілотних міст в Україні щодо розробки стратегії «зеленого розвитку міста» за всіма напрямками – вода, транспорт, ТПВ тощо.

Це велика робота, яка була ініційована Європейським банком реконструкції та розвитку, за фінансової підтримку уряду Чеської республіки, із залученням незалежних консультантів в галузі сталого розвитку. План дій «Зеленого міста» – єдина методологія, розроблена провідними міжнародними організаціями, яка дозволяє дивитись, наскільки ми рухаємось на сходинці сталого розвитку, що нам заважає, та яким чином ми можемо усунути проблеми. Вже 40 міст-партнерів ЄБРР прийняли собі таку методологію. Львів є першим в Україні, після нас у черзі стоїть Маріуполь та Київ», – цитує пресслужба ЛМР  посадовця.

Реалізація плану заходів обійдеться у 654 млн євро.

Експерти дали фінансову оцінку. Це 654 млн євро на 15 років з трьох джерел фінансування – міського бюджету, міжнародних фінансових організацій, приватного сектору», – сказав Олександр Кобзарев.

Читайте також:За три місяці 2020 року на Львівщині прийняли в експлуатацію 197 тисяч м кв нового житла

27 червня 2020, 17:00

До теми

^ ^