новини

Максим Козицький підписав розпорядження про передачу у власність 18 земельних ділянок учасникам АТО

Голова ЛОДА роздав 18 ділянок біля Винниківського озера

Усі ділянки розташовані за межами Львова на території, що межує з Винниками. Фактично всі вони розташовані неподалік Винниківського озера, де зараз будують скандальну «Академію футболу», передає Є Львів! з посиланням на news.lviv-company.           

 

Кожен із учасників АТО отримає по 0,06 га землі для індивідуального дачного будівництва. Дозвіл про на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок надав ще в грудні 2019 року попередній голова ОДА Маркіян Мальський своїм розпорядженням.

Деякі з учасників АТО із цього списку вже раніше отримували земельні ділянки (під інші цілі) або 100 тисяч гривень допомоги від Львівської міськради.

Нещодавно попереднього голову ЛОДА Маркіяна Мальського запідозрили у незаконному виділенні землі для відомо курорту «Едем резорт». Його власником є екснардеп від «Свободи» Ігор Кривецький, якого ще називають головним фінансистом цієї політсили.

Також торік Ігор Кривецький став власником 65 га у селі Стрілки Перемишлянського району, які раніше сільрада виділила для учасників АТО. У цьому ж селі й розташований «Едем резорт».

Читайте також:Львів звернеться до Кабміну з проханням звільнити туристичну галузь у 2020 році від сплати всіх податків

21 червня 2020, 09:00

До теми

^ ^