новини

У Львові 88% підприємців заявили про погіршення бізнесу під час карантину

Понад 85% підприємців у Львові заявляють про погіршення бізнесу під час карантину, – опитування

Такі результати опитування, яке проводилось КУ Інститут спільно з Центром підтримки підприємництва, передає Є Львів! з посиланням на news.lviv-company.

Результати опитування не є репрезентативними, але важливі з точки зору відображення поточної ситуації у місті. На жаль, 88% констатували, що стан їхнього бізнесу погіршився, зокрема на 88% знизилися доходи. Але є частка бізнесу у якої доходи навпаки зросли протягом карантину. Переважно це стосується тих, хто надає свої послуги онлайн, – таких серед опитаних 25%», – розповів керівник КУ Інститут міста Олександр Кобзарев.

Натомість 63% опитаних підприємців сказали, що можуть повністю або частково перевести своїх працівників на дистанційну роботу.

Підкреслюю, що йдеться не про відпустку за власний рахунок чи тимчасове припинення роботи, а саме про організацію роботи з дому Робота на відстані має низку переваг: знижує ризик захворювання, навантаження на громадський транспорт, а також зменшує стрес, пов’язаний з переїздами на роботу і з роботи. Потенційно, зараз ми можемо відкрити нові форми співпраці, надання послуг, які допоможуть продуктивніше взаємодіяти різним сферам у майбутньому.

Теоретично, дистанційна робота також може привести до оптимізації офісної інфраструктури. Коли ми вивчали досвід наших європейських колег, то звернули увагу, що у багатьох містах, особливо у Великобританії, застосовують систему hot desking: коли одне робоче місце використовують декілька людей, які загалом працюють дистанційно, але певний час перебувають в офісі. Можливо такі рішення допоможуть компаніям зекономити на своїх видатках на офіси», – додав керівник Олександр Кобзарев.

Читайте також:Львів звернеться до Кабміну з проханням звільнити туристичну галузь у 2020 році від сплати всіх податків
          

19 травня 2020, 09:00

До теми

^ ^