новини

Під стінами Львівської міської ради на одиночні пікети знову вийдуть представники мікробізнесу

Львівські підприємці вийдуть на одиночні пікети через «вибіркове зняття карантинних обмежень»

Про це йдеться у заяві руху підприємців #SaveФОП, передає Є Львів! з посиланням на news.lviv-company.          

Львівські підприємці обурення рішенням лише частково послабити карантин у Львові. Нагадаємо, Кабмін ухвалив пом’якшення карантину в Україні з 11 травня, при цьому дозволив місцевій владі вирішувати, коли пом’якшувати карантин, зважаючи на рівень захворюваності.
Переважна більшість міст, сіл та селищ України, запускають діяльність мікробізнесу уже з 11 травня. Однак, за невідомих причин, підприємців м.Львів обмежили в своїх правах, адже комісією з питань ТЕБ та НС було ухвалено рішення про часткове зняття карантинних обмежень. Мікропідприємці обурені діями влади, адже не розуміють логіки, якою керувались при ухваленні такого рішення, а вибіркове зняття карантинних обмежень для окремих груп лише створює підґрунтя для проявів нетерпимості, та сприяє росту соціальної напруги в суспільстві», – мовиться у заяві.

Вимоги руху підприємців #SaveФОП

  • терміново ініціювати рішення Львівської міської ради про скасування усіх заборон діяльності мікропідприємців м.Львів включно із промисловими ринками, за умови дотримання санітарно-гігієнічних вимог;
  • розблокувати діяльність транспорту у м.Львів з суворим дотриманням карантинних вимог.
Людям потрібно повернути їх конституційні права та свободи! Місто повинно жити!», – наголошують підприємці.
Нагадаємо, 1 травня ФОПи вже виходили на одиночні пікети під ЛМР. На одного з учасників акції правоохоронці склали адмінпротокол через порушення правил карантину. 
 

12 травня 2020, 09:00

До теми

^ ^