новини

Літні тераси кафе відкриють, натомість перукарні ще не працюватимуть

У Львові частково послаблять карантин з 11 травня

З 11 травня у Львові відкриють для відвідування парки, літні майданчики та частину магазинів. Натомість перукарні і салони краси у місті поки що будуть закриті. Таке рішення прийняла міська комісія ТЕБ і НС під час засідання 8 травня, повідомив у Telegram міський голова Андрій Садовий, передає Є Львів! з посиланням на zaxid.net.

За рішенням комісії, усі магазини з господарським та іншими товарами також працюватимуть. Відновлюється торгівля промисловою групою товарів, окрім одягу і взуття, також працюватимуть книгарні.

Окрім того, запрацюють літні тераси кафе та ресторанів.

Треба розуміти, що всі ці речі можливі лише при строгому дотриманні протоколів», – наголосив Садовий.

Також Андрій Садовий повідомив, що 12 травня проведе позачергове засідання комісії ТЕБ і НС. Тоді мерія прийме рішення щодо роботи салонів краси і перукарень.

Тоді приймемо рішення щодо роботи перукарень, салонів краси та можливості продажу одягу та взуття. Відтермінування певних дозволів пов’язано зі збільшенням кількості захворювання на Covid-19 у Львові та області. Протягом наступних 3 днів ми слідкуватимемо за динамікою і в вівторок розумітимемо що робити далі», – повідомив Садовий.

На брифінгу після засідання комісії Андрій Садовий також зазначив, що анонсованого відкриття музеїв та бібліотек не буде. З 11 травня працюватимуть лише відкриті музеї «Шевченківський гай» та «Територія терору».

Читайте також:Більшість львів’ян дотримуються правил карантину та не виходять з дому без необхідності

10 травня 2020, 17:00

До теми

^ ^